-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

24 orë, asnjë gjurmë! Vrasësi në Fier zhduket bashkë me “Benz”-in (Pistat)

Kryesoret

Kanë kaluar më shumë se 24 orë por ende nuk kemi asnjë të arrestuar për vrasjen dje në Fier. Policia është vendosur në ndjekje të makinës “Mercedes Benz” dhe autorit të dyshuar të vrasjes së Elton Javorit, 35-vjeçarit Agim Gashi, por asnjë gjurmë nuk është zbuluar deri tani.

Janë kontrolluar garazhe, magazina dhe vende që dyshohen se mund të ishte makina, por pa rezultat. Kamerat e sigurisë, deri në këtë fazë të hetimeve, nuk kanë dhënë një ndihmë të qartë për drejtimin e makinës, edhe pse dyshimet e hetuesve janë se mund të ketë ikur edhe në drejtim të Vlorës.

Hetuesit vijojnë të kenë si pistë konfliktet e çastit mes autorit dhe viktimës, të cilët i kanë banesat në distancë jo më shumë se 200 metër në Fier, por nuk përjashtojnë mundësinë e konflikteve të.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit