-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

”Pse s’më hap rrugën”, të rinjtë e dehur, si ndodhi plagosja me armë zjarri në Korçë

Kryesoret

Detaje të reja zbardhen për plagosjen me armë zjarri të një 33-vjeçari në Korçë dhe dëmtimin me sende të forta të një tjetri, të cilët ndodhen për mjekim në Spitalin e Traumës.

Të personat dyshohet se kanë qenë të dehur, dhe janë zënë për motive banale “pse s’më hap rrugën” ne dalje te lokalit.

Dyshohet po ashtu se më pas ata janë  takuar dhe sherri ka degraduar në përdorimin e armës.

Sherr mes disa personave në një lokal, plagoset me armë zjarri një 33-vjeçar, detaje…

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

Leave a Reply

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit