-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Sherr mes disa personave në një lokal, plagoset me armë zjarri një 33-vjeçar, detaje…

Kryesoret

Një sherr për për motive të dobëta, ka pasur me plagosjen me armë zjarri të 33-vjeçarit Igli Hoti dhe me dëmtimin me mjete të forta një personi tjetër me inicialet A. Q.

Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, në lagjen nr. 3, në Korçë.

I palgosuri dhe i dëmtuari janë dërguar për mjekim në spitalin e Traumës Tiranë.

Shërbimet e Policisë, kanë shoqëruar në ambientin e Komisariatit dhe po marrin në pyetje, persona të cilët kanë dijeni për ngjarjen.

Si rezultat i veprimeve të para hetimore u bë i mundur identifikimi i autorëve të dyshuar të kësaj ngjarjeje dhe po punohet intensivisht për kapjen e tyre.

Grupi hetimor, në drejtimin e Prokurorisë, po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit