-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

FOTO/ Makina u bë copë- copë në humnerë, këta janë dy të rinjtë që vdiqën

Kryesoret

Aksidenti me dy viktima në Rrugën e Arbrit dyshohet se erdhi si pasojë e një parakalimi te gabuar nga automjeti tip Volkswagen Caddy, ndërkohë makina tip Toyota Yaris, vinte nga ByPassi i Murrizit në drejtim të Tiranës.

Në momentin që Caddy me shofer Klaudio Ruçi dyshohet se është futur në parakalim ka goditur Toytotën, që si pasojë e shpejtësisë dhe përplasjes është rrotulluar në ajër dhe ka rënë në humnerë.

Në makinën tip Toyota udhëtonin çifti i të rinjve, Egila Celami dhe Marsel Tafa, nga Burreli të cilët kanë ndërruar jetë. Automjeti tip Toyota është shtypur totalisht dhe është dashur të ndërhynë zjarrfikësit që kanë prerë tavanin e makinës për të nxjerrë trupat e pajetë të dy të rinjve.

Klaudio Ruçi, i cili ishte në timonin e makinës Caddy, momentalisht është në gjendje të rëndë në sallën e operacionit.

Aksidenti tragjik në rrugën e Arbrit, ja cilët janë të rinjtë që humbën jetën

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit