-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Fier/ Tym dhe flakë në zyrat e IKMT

Kryesoret

Zyrat e Inspektoriatit Kombëtar për Mbrojtjen e Territorit në qytetin e Fierit janë përfshirë nga zjarri paraditen e sotme.

Dyshohet se shkak është bërë një shkëndijë elektrike në njërën prej zyrave të IKMT.

Punonjësit janë larguar nga zyrat dhe kanë njoftuar shërbimet zjarrfikëse të cilat po punojnë për shuarjen e flakëve.

Në vendngjarje ka mbërritur edhe policia që po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të ngjarjes.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit