-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

“Me rob shpie or burr, e ke yll”! Kurthi, si e futi agjenti trafikantin në grackë?

Kryesoret

Pak ditë më parë policia e shtetit finalizoi fazën e dytë të operacioni “Tempulli”. Mes shumë të arrestuarve ishte edhe Rubens Huqi.

Policia dhe prokuroria kanë dokumentuar rastin me prova. Shpërndarësi u arrestua pasi u fut në kurth nga një agjent policie që beri blerje të simuluar tek “Rruga e Durrësit”.

Pjesë nga përgjimet;
Agjenti: Po, car bone ti? Ej po ti kam një orë tu prit or burr me rob shpie.

Rubens Huqi: Tani pret gjys ore. Po për zotin bona nji tjetër se e di që ke një orë se e di kur ke shkrujt po her tjetër lajmëro gjys ore para.

Agjenti: Po po mor po e kisha dhe me nxitim zero treshe e ke?

Rubens Huqi: Zero katshe

Agjenti: Zero katshe?

Rubens Huqi: Zero katshe e ke yll… mos do me ngel më shumë. Ika lac.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit