-sidi education-spot_img
22.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Makinë e dyshimtë, ngrihet alarmi! Çfarë ndodhi ditën e Pavarësisë?

Kryesoret

Policia e Kosovës ka mbyllur për disa minuta qarkullimin në “Rrugën B” në Prishtinë mbrëmjen e së shtunës pas marrjes së informacionit për dyshimet që lidheshin me një mjet të dyshimtë në këtë rrugë.

Zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti tha se me të marrë informatën, Policia ka dalë në vend të ngjarjes dhe ka ndërmarrë veprimet operative.

“Rreth orës 20:30 është pranuar informata për dyshimet që ndërlidhen me një mjet të dyshimtë në rrugën “B” në Prishtinë.

Policia menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur ndërmarrjen e veprimeve operative të nevojshme për të menaxhuar me situatën”, ka thënë ajo.

Pas kontrolleve gjithçka iu rikthye normalitetit.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit