-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Kërcënoi 57-vjeçarin për vdekjen e vëllait, arrestohet shkodrani

Kryesoret

Arrestohen në Shkodër Ervis Baba 42 vjeç, pasi dyshohet se ka kanosur për gjakmarrje, një 57-vjeçar që rreth 10 vjet më parë ka qenë i përfshirë në një aksident rrugor me pasojë vdekjen e vëllait të tij.

Sekuestrohen 1 armë zjarri kallashnikov, 1 armë gjahu, municion luftarak, 1 maskë dhe një sasi lënde narkotike cannabis sativa.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit