-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Berisha paralajmëron protestën e radhës: Iu bëj thirrje patronazhistëve

Kryesoret

Ish-kryeministri Sali Berisha gjatë fjalimit të sotmëm ka bërë thirrje patronazhistëve që mos gucojnë të prekin demonstruesit.
Prisni kur të na dalë në Tëitter, Aleksis Soros me ‘my brother’ Veliaj.

“Erion, nuk ka forcë që të mbron më.

Jep dorëheqjen, hajdut i shpifur.

Ndaj dhe këtë javë, çdo orë përgatitje, çdo orë debate, çdo orë diskutime për betejën e ardhshme.

Për të premten e ardhshme. Në ora 11:00, në ora 11:00.

Qytetare dhe qytetarë, dëgjoni zërin e ndërgjegjes suaj, dëgjoni zërin e qenies suaj shqiptare.

Të shpëtojmë Shqipërinë.

Nuk ka vend në botë që të ketë një pushtet të tillë.

Vietnami komunist është katër shkallë mbi narkoshtetin e Edi Ramës në zbatim të ligjit.

Dhe paralajmëroj rrugaçët civilë, patronazhistë, mos guxoni të prekni një demonstrues se do merrni atë që meritoni.

Rruga jonë është pa kthim.

Rruga jonë është drejt fitores.

Fitore, fitore, fitore!”, tha Berisha.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit