-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Do arrestohet nga SPAK? Ja si përgjigjet Ilir Meta

Kryesoret

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, në një konferencë për shtyp, u pyet nga gazetarët nëse ka informacione se do të arrestohet me urdhër të SPAK-ut, pas sulmeve dhe akuzave të këtij të fundit.

Meta u përgjigj duke thënë se ‘Dumani kërkon që të kapë ndonjë laraskë, ndërsa shtoi se ai është burrë.”

“Ky njeri shpreson të kapë ndonjë laraskë, dhe lëshon buburrecat. Ilir Meta është burrë dhe nuk trembet.

Rrethimi i vogël ndaj Ilir Metës ka përfunduar. Rrethimi i madh ndaj Rilindjes së torollakut ka nisur.

Shpresat e asgjësimit të pluralizmit politik të Berishës dhe rrethimit të Metës, janë të mbaruara. Shpresoj që të ketë diell për të gjithë, jo vetëm për Ramën dhe disa oligarkë dhe veglat e tij.”, tha ai.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit