-sidi education-spot_img
18.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

E kapi plumbi në dorë dhe këmbë! Si iu shkrep arma gardistit

Kryesoret

Zbardhen detaje të reja nga plagosja aksidentale e një efektivi të Gardës së Republikës pasditen e sotme në Tiranë. 28-vjeçari ndodhet në spital për ndihmë mjekësore.

Sipas policisë, i riu dyshohet se është vetëplagosur me armën e shërbimit. Paraprakisht dyshohet se ka qenë duke pastruar armën dhe gabimisht i është shkrepur.

Plumbi i shkrepur e ka kapur në dorë dhe në këmbë.

LAJMI I FUNDIT/ Efektivja 22-vjeçare vetëvritet me armën e shërbimit

Po pasditen e sotme një tjetër efektive i dha fund jetës me armën e shërbimit.

Gardisti me plumb në trup! Çfarë ndodhi në Tiranë

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit