-sidi education-spot_img
18.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

U godit me levë në kokë! Avokati i Berishës futet në intubim

Kryesoret

Rëndohet gjendja. Avokati i ish-kryeministrit Sali Berisha, Sokol Mëngjesi është në gjendje të rëndë pasi u dhunua ditën e sotme nga tre persona. Ai është shtruar në intudim, teksa dy prej autorëve janë identifikuar.

Berisha-Ramës: Ti porosite dhunën! Balla: Kazan me helm, shërim të shpejtë avokatit

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 08:30 të mëngjesit të sotëm. Avokati u godit me grushte e sende të forta dhe pësoi dëmtime në kokë e pjesë të tjera të trupit. Reagimet politike ishin të forta. Sali Berisha akuzon se autorët u urdhëruan nga Edi Rama.

Flasin dëshmitarët: Agresorët e sulmuan, avokatit iu përplas koka në trotuar

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit