-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Ra nga lartësia, 62-vjeçari dërgohet me helikopter drejt Tiranës

Kryesoret

Ditën e djeshme një 62-vjeçar është plagosur rëndë pasi ka rënë nga lartësia teksa po punonte në një kantier ndërtimi.

Ndërsa paraditen e sotme Servet Ziflaj është dërguar me helikopter drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

Për shkak të gjendjes së rëndë 62-vjeçari ka rënë në koma dhe spitali i Sarandës e ka dërguar me helikopter drejt Tiranës.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit