-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Aksident në aksin Milot-Rrëshen, raportohet për të plagosur

Kryesoret

Një aksident ka ndodhur në aksin Milot-Rrëshen shumë pranë zonës së ish-Uzinës së Rubikut.

Nga përplasja e automjeteve raportohet për të plagosur të cilët janë dërguar për ndihmë në spitalin e Rrëshenit.

Sakaq policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit