-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Dhuna ndaj Mëngjesit, Dhoma e Avokatisë zhvillon mbledhje urgjente

Kryesoret

Ditën e sotme Këshilli i Përgjithshëm i Dhomës Kombëtare të Avokatisë do të zhvillojë një mbledhje urgjente.

Kjo mbledhje do të mbahet në lidhje me dhunën e ushtruar ndaj avokatit Sokol Mëngjesi.

Mbledhja do të zhvillohet në orën 12:30 dhe është kërkuar pjesëmarrja e të gjithë avokatëve që janë anëtarë të Këshillit të Përgjithshëm.

Ndërkohë pasditen e djeshme avokati Mëngjesi u transportua drejt Athinës.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit