-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Opozita u vë zjarrin gomave para bashkisë Tiranë

Kryesoret

Opozita zhvilloi sot protestën e 10-të para Bashkisë së Tiranës, duke kërkuar sërish dorëheqjen e kryebashkiakut, Erion Veliaj.

Protestuesit kanë sjellë goma të vjetra para godinës së bashkisë, duke i vendosur ato sipër njëra-tjetrës. Pranë gomave ishte edhe një çantë me disa shishe me lëndë djegëse.

Më pas u hodh molotov dhe iu vendos zjarri gomave.

Protesta e 10-të/ Goma para bashkisë, Teliti: Të enjten tek Parlamenti

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit