-sidi education-spot_img
29.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Basha: Do të bëjmë rekurs në Gjykatën e Lartë, vendim i padrejtë dhe i pabazuar

Kryesoret

Pas mbledhjes me strukturat Lulzim Basha tha se nuk do të krijojë një parti të re politike.

Basha u shpreh se do të bëjnë rekurs në Gjykatën e Lartë për vendimin e gjykatës së Apelit që i dha vulën dhe logon Sali Berishës.

“Ky vendim është i padrejtë dhe i pabazuar, PD ti kthehet idealëve të demokratëve”, tha Basha.

Më tej ai shtoi se do të jenë në zgjedhje me ose pa logon e PD.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit