-sidi education-spot_img
29.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Kanë kryer mbi 100 vjedhje, dënohen me 4 vite burg shqiptarët

Kryesoret

Dy shqiptarë janë dënuar me katër vite burgim për një seri vjedhjesh.

33-vjeçari dhe 38-vjeçari dyshohen se kanë kryer mbi 100 vjedhje por në gjykatë ata u përballën me 65 të tilla të kryera kryesisht në Limburg.

Shqiptarët janë në burg prej rreth një viti.

Ata janë shfaqur të penduar në gjykatën penale të Hasselt-it dhe u kanë kërkuan falje personave të prekur nga aktet e tyre.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit