-sidi education-spot_img
29.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

bashkia shkoder

Arti në zi, shuhet dramaturgu shkodran

Dramaturgu shkodran Albri Brahusha ka vdekur në moshën 50-vjeçare. Lajmin e konfirmoi Bashkia Shkodër, përmes një postimi në rrjetet sociale. “Kryetari i bashkisë Shkodër Benet...

Stina e ziftit! Spahia “infektohet” nga socialistët, 300 milionë lekë për asfalt

Në prag të nisjes zyrtare të fushatës elektorale të zgjedhjeve të 14 Majit, Bardh Spahia po tenton gjithçka për gjithçka. Me qëllim bindjen e...

Bardh Spahia paguan 100 milionë lekë për kamera dhe aparat për foto (Dokumentet)

Marsi ka qenë një muaj i mbushur me tendera pafund nga bashkia e Shkodrës. Së fundmi, kryetari Bardh Spahia që do të garojë në...

Doli e treta në zgjedhje, PD kallëzon në SPAK zyrtarë të bashkisë së Shkodrës

Ndërsa në selinë e PD, kryetarit Lulzim Basha i kanë dalë kundër edhe disa nga deputetet e tij, duke i kërkuar dorëheqjen, mësohet se...

Primaret e Komisionit të Rithemelimit të PD, tërhiqen dy kandidatë në Shkodër, zbulohen arsyet

Dy kandidatë të parashikuar të merrnin pjesë në primaret për zgjedhjen e kandidatit të Komisionit të Rithemelimit të PD për kryetar të Bashkisë së...

Latest news

/5pyetjet.al