-sidi education-spot_img
15.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Elez Biberaj

Elez Biberaj: Sot ishte dita ime e fundit me Zërin e Amerikës

Sot ishte dita ime e fundit me Zërin e Amerikës. Ka qenë nderi dhe privilegji më i lartë i jetës sime që kam punuar...

Elez Biberaj: 43 vite të mrekullueshme, lamtumirë “Zëri i Amerikës”

Kam kënaqësinë t’ju njoftoj, se pas një karriere 43 vjeçare me Zërin e Amerikës, kam vendosur të dalë në pension më 31 dhjetor 2023....

Latest news

/5pyetjet.al