-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Ibrahim Lici

Shqipëria e kërkon për vrasje! Turqia liron nga qelia Ibrahim Licin

Drejtësia turke ka vendosur që të lirojë nga qelia Ibrahim Licin. Ai u arrestua më 13 shkurt në një lagje të Stambollit pas shkëmbimit...

Djali u arrestua në Turqi, babai i Licit në SPAK: Është i pafajshëm, kam prova!

Pak ditë më parë në Turqi u arrestua Ibrahim Lici, person i akuzuar dhe i shpallur në kërkim për vrasjen e Endri Mustafës. Mustafa Liçi,...

Flet vëllai i Ibrahim Licit: Nuk është arrestuar por kërkoi azil

Vëllai i Ibrahim Licit ka deklaruar se 31-vjeçari nuk është arrestuar nga policia turke por është vetëdorëzuar për të kërkuar azil pasi i rrezikohej...

Arrestimi i Ibrahim Licit në Turqi, policia jep njoftimin zyrtar: Do ekstradohet

Bashkëpunim intensiv me partnerët, për kapjen e shtetasve të shumëkërkuar. Si rezultat i inteligjencës policore të siguruar nga Drejtoria Vendore e Policisë Shkodër dhe nga...

Në kërkim ndërkombëtar për vrasjen e Endri Mustafës, arrestohet në Turqi, Ibrahim Lici

Është arrestuar në Turqi Ibrahim Lici i cili ishte shpallur në kërkim për vrasjen e Endri Mustafës. Policia turke ka rënë në gjurmët e tij...

Nëna e Endri Mustafës zbulon kush organizoi vrasjen e të birit

Endri Mustafa 32 vjeç u gjet i vrarë më 17 Maj 2021 në zonën e “Livadheve” në Shkodër. Nëna e Endri Mustafës, Fahrija, ka...

I bëri foto! Pezullohet sekretarja që dekonspiroi operacionin për kapjen e Licit

Sekretarja e Prokurorisë së Shkodrës është pezulluar nga detyra dhe është vendosur nën hetim për dekonspirim të të operacionit për kapjen dhe ekstradimin e...

Policia tha se u arrestua në Turqi, shkodrani e sfidon: Jam i lirë, nëse doni ju nis foto

Ibrahim Lici është i lirë dhe nuk është arrestuar në Turqi. I riu shkodran i dyshuar dhe shpallur në kërkim nga policia për tre...

Ndjekje si në filma! Iu qepën të dashurës, ja si u zbulua shkodrani në Turqi

Drejtësia shqiptare vazhdon bashkëpunimin me palën turke për të ekstraduar drejt Tiranës, Ibrahim Licin, i cili akuzohet për vrasjen e Endri Mustafës dhe dy...

Kush ishte mafiozi që vrau dy vëllezërit? Dosja e përgjimeve zbuloi shokun e killerit

Shtatë vite burg është dënuar sot nga gjykata në Shkodër, Arsen Stojkun, i cili akuzohet si i përfshirë në vrasjen e Astrit dhe Brahim...

Latest news

/5pyetjet.al