-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

projekt

“Kam dy vite që i kam”, Fatma “nxjerr” nga moda linjën e re të Kiara Titos

Ditën e sotme Kiara Tito prezantoi projektin e saj të ri, linjën e rrobave të banjos. Por ajo ç’ka ka tërhequr vëmendjen janë modelet...

Çfarë surprize po sjellin Ledri dhe Romeo? FOTO që ngre dyshimet

Duket se Ledri Vula dhe Romeo Veshaj kanë bashkuar forcat për një këngë. Pak javë më parë reperi ishte i ftuar në “Më lër të...

“Gjëra të mëdha po vijnë”/ Beniada Nishani dhe Jori Delli zbulojnë projektin e tyre më të ri

Përveç eksperiencës në “Big Brother” dhe modelingut duket se mes dy bukurosheve shqiptare Beniada Nishani dhe Jori Delli ekziston një shoqëri e ngushtë. Së fundmi...

Çfarë po sjell së shpejti Xhensila Myrtezaj?

Pas këngës së fundit me Klajdi Harunin, Xhensila Myrtezaj po vjen me projekt të ri muzikor. Ajo ka njoftuar në rrjete sociale se javën tjetër...

Banorët e Bërxullës sërish në këmbë kundër projektit: Shteti të mos bëj sikur nuk i merr vesh protestat tona

Banorët e Bërxullës kanë dalë edhe këtë të dielë në protestë për të ndalur projektin i cili prek shtëpitë e tyre. Banorët janë shprehur se...

Projekti marramendës! Hënë në mes të Dubait (FOTO)

Një arkitekt kanadez ka propozuar që në Dubai të ndërtojë një hotel në formën e Hënës. Projekti i Michael Henderson, që quhet thjesht HËNA, do...

“As nuk ju shkon mendja”, Olta në shesh xhirimin e filmit të saj më të ri

Aktorja e famshme shqiptare, Olta Gixhari u bë pjesë e edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania dhe mori vëmendje të madhe nga...

Ja projektet për stadiumin e Vlorës/ Rama: Po bisedojmë me një tjetër klub të madh!

Pas firmosjes së marrëveshjes me klubin e Manchester City për krijimin e një akademie futbolli në qytetin e Durrësit, kryeministri Edi Rama ka njoftuar...

Prezantohet projekti i stadiumit ‘Niko Dovana’ të Durrësit!

Në Durrës, po prezantohen sot tre projekte për ndërtimin e stadiumit të ri ‘Niko Dovana’. Kryeministri, Edi Rama, i cili mori pjesë në prezantimin...

KorçArena/ Rama e nis ditën me projektin fitues të stadiumit të ri të Korçës!

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sot, duke postuar në rrjetin e tij social “facebook” projektin fitues të stadiumit të ri të...

Latest news

/5pyetjet.al