-sidi education-spot_img
0.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#shkoder

Dy javë në koma! Kush janë “mbreti” i Tik Tokut dhe miku i Alket Rizait që shpëtuan shkodranin?

Dita e sotme ishte emocionuese duke treguar edhe njëherë se kur shqiptarët bëhen bashkë bëjnë mrekulli. Pas disa ditësh lutje për ndihmë sot u...

23 ditë në koma! Shpresë për djaloshin shkodran, niset drejt Italisë

Klevis Gjeluci, i riu shkodran në koma nga 27 shtatori i këtij viti, nis “udhëtimin e shpresës”. Burime pranë familjes të të riut, bëjnë...

(EMRAT) ‘Lumë’ droge në Shkodër, kapen edhe 77 kg kanabis në tre aksione të ndryshme/ Në 10 ditë, mbi 30 të arrestuar

Disa grupe që merreshin me shpërndarjen e lëndëve narkotike në zonën e Shkodrës u goditën nga Policia. Kështu u sekuestruan 77 kilogramë lëndë narkotike...

“Shtëpia e barit” në Shkodër, jepen masat e sigurisë për 7 nga 26 të arrestuarit

Janë dhënë sot masat e sigurisë për disa nga të arrestuarit e operacionit “Qarku” të zhvilluar në Shkodër. 1-Zef Gjoni, 56 vjeç, banues ne Bleran,...

Aksidenti e çoi në koma! Të shpëtojmë Klevisin, familja lot dhe lutje

Klevis Gjeluci është një 20-vjeçar nga Shkodra i cili prej dy javësh tashmë ndodhet në koma pasi u përfshi në një aksident automobilistik. Deri...

Zbulohet “shtëpi bari” në Shkodër! 15 të shoqëruar

Në fshatin Bardhaj në Shkodër janë sekuestruar rreth 100 kg kanabis. Lënda narkotike pas korrjes ishte në proces tharje. Droga u gjet brenda një banesë...

“Ejani shpejt”! Krim apo inskenim? Ky ishte shënjestra e atentatit në Shkodër

Policia e Shkodrës njoftoi ditën e sotme për një ngjarje kriminale të regjistruar në orët e para të ditës. Sipas policisë, 42 vjeçari Armand Babaj...

Plasi në Shkodër! Qëllohet me breshëri kallashi drejt makinës

Në orët e para të ditës së sotme është regjistruar një ngjarje kriminale në Shkodër. Në shënjestër ka qenë makina e 42-vjeçarit Armand Babaj...

Kultivonin lëndë narkotike, arrestohen katër persona/Emrat

Ditën e sotme janë arrestuar Lazer Curri, Emanuel Turmalaj, Artan Syla dhe Zef Deda pasi u kapën në flagrancë duke kultivuar kanabis. Lazer Curri...

Tre të plagosur në Mat, çohen me helikopter te “Trauma”

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në Mat, ku trajleri është përplasur me një makinë. Për pasojë, tre persona janë plagosur në gjendje të...

Latest news

/5pyetjet.al