-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

tirana

Pjesa e parë mbyllet me gola dhe polemika, VAR protagonist në derbin e kryeqytetit

Në javën e 33-të të Superiores, në fushën e lojës ka zbritur derbi i kryeyqtetit, me Tiranën dhe Partizanin që luajnë fatin e sezonit. Një...

‘Tifoz’ special, Sylvinho dhe Zabaleta ndjekin derbin e kryeqytetit

Në ‘Air Albania’ po luhet derbi i kryeqytetit mes Tiranës dhe Partizanit, një përballje e cila mund të rezultojë vendimtare për ‘final four’. Kjo përballje...

VIDEO/ Derbi në fushë dhe spektakël në tribuna për Tirana-Partizani

Në ‘Air Albania’ po luhet derbi i kryeqytetit mes Tiranës dhe Partizanit, një përballje e cila mund të rezultojë vendimtare për ‘final four’. Dy banderola...

Derbi i kryeqytetit, Tirana dhe Partizani shpalosin formacionet

Tirana dhe Partizani luajnë këtë mbrëmje në 19:00 në "Air Albania". Një sfidë jetike për bardheblutë, që duan zonën “Final 4”. Nga ana tjetër, të...

FOTO/ Derbin Tirana-Partizani, stolat nuk do ‘fluturojnë’ më në ‘Air Albania’

Gjuajtja me stola nga tribunat pas portës, drejt fushës së lojës, ka qenë një nga pamjet më të shëmtuara që ka prodhuar derbi i...

Sot Tirana-Partizani, ja rrugët që do bllokohen për derbin e kryeqytetit

Policia e Shtetit ka marrë të gjitha masat për garantimin e rendit publik dhe sigurisë para, gjatë dhe pas zhvillimit të ndeshjes së futbollit...

Tirana nuk ja del! Kukësi rezervon një vend në finalen e Kupës së Shqipërisë

Kukësi ja doli të kualifikohej në finalen Kupës së Shqipërisë duke eleminuar Tiranën në një dopio përballje. Verilindorët iu falën fitores 2-0 në aktin e...

Përfundon mbledhja e Këshillit Bashkiak, Alimehmeti: Kanë frikë! U refuzua çdo kërkesë

Anëtarët e opozitës në Këshillin Bashkiak të Tiranës, në përfundim të mbledhjes, janë ndalur të flasin për mediat, ku ndër tjera shprehen se kërkesat...

Falimenton Klubi Tirana. Përmbarimi e nxjerr në shitje

Ka falimentuar klubi i futbollit të Tiranës. Përmbarimi ka nxjerrë në shitje 66% të aksioneve që zotëron Refik Halili si aksioneri i parë. 34 përqind...

Tirana gëzon 3 pikët, Kukësi prek fundin

Një gol në minutat e fundit i dha fitoren Tiranës ndaj Kukësit në ‘Air Albania’. Rreziku i parë drejt portës erdhi në minutën e 10-të,...

Latest news

/5pyetjet.al