-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Vrau gruan dhe fëmijët, terapisti amerikan trondit me dëshminë e tij para gjykatës

Kryesoret

Anthony Todt, një terapist nga SHBA ka dëshmuar para trupit gjykues në lidhje me vrasjen e bashkëshortes dhe 3 fëmijëve të tyre në 2019.

Todt deklaroi se ai duhet ti vriste pasi po vinte apokalipsi. “Të gjithë duhej të vdisnin në mënyrë që të kalonin në anën tjetër së bashku sepse apokalipsi po vinte,” u tha ai.

Todt u dënua me burgim të përjetshëm për vrasjen e gruas së tij  42-vjeçare Megan dhe tre fëmijëve të tij, Zoe, 4 vjeç, Tyler, 11 vjeç dhe Alek 13 vjeç. Qeni i familjes Breezy, gjithashtu u gjet i ngordhur në shtëpi.

Viktimat u vranë në mes të dhjetorir 2019 dhe trupat e tyre u gjetën të dekompozuar në shtëpi dhe të mbështjellë me batanije më 13 janar 2020.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit