-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Policia e Pogradecit në “këmbë”, kontrolle të rrepta në rrugë

Kryesoret

Policia e Pogradecit po kryen kontrolle të rrepta në akse me densitet të lartë lëvizjeje.

Sipas të dhënave të policisë kontrollet fokusohen tek personat në kërkim, armëmbajtje pa leje dhe lëndët narkotike.

Deri më tani nuk ka pasur raste të konstatuara, kontrollet vijojnë pasi edhe lëvizjet në fundjavë në juglindje janë të larta.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit