-sidi education-spot_img
19.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

KQZ-LIVE/ Celibashi u jep urdhër militantëve: Largohuni nga qendra e votimit

Kryesoret

Kreu i KQZ-së, Ilirjan Celibashi pas denoncimeve të shumta nga opozita u kërkoi të gjithë qytetarëve që kanë votuar, të largohen dhe të mos qëndrojnë brenda apo pranë ambienteve të qendrës së votimit.

Është e papranueshme që qytetar që nuk kanë lidhje me atë qendër votimi të vazhdojnë që të rrinë në ambiente të brendshme. Duhet të boshatisen menjëherë.

E cilësoj si intimidim. Çdo kush që refuzon do të mbajë përgjegjësi. Kush ka votuar të largohet. Ata që nuk kanë punë në qendrat e votimit duhet të largohen” tha ai.

KQZ-LIVE/ Celibashi: Në Peqin dhe Fier mungonin fletët, në Devoll u dëmtua kutia

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit