-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

KËMBIMI VALUTOR: Me sa blihen e shiten monedhat e huaja sot!

Kryesoret

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 102.7 lekë dhe do të shitet me 103.6 lekë.

Euro ka pësuar një rritje të lehte. Sot monedha evropiane do të blihet me 110.4 lekë dhe do të shitet me 111.1.

Franga zvicerane sot do të blihet me 113 lekë dhe do të shitet me 114 lekë.

Ndërsa paundi britanik do të blihet me 126.4 lekë dhe do të shitet me 127.5 lekë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit