-sidi education-spot_img
32.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Pas hitit “Përjetësisht” Luizi bashkëpunim sërish me Bardhin dhe Çelik Lipën

Kryesoret

“Përjetësisht” është kënga që bëri jehonë javën që lamë pas, duke thyer rekorde të një pas njëshme

Kënga e dytë e Luizit që pas daljes nga BB ku u shpall edhe fitues i këtij edicioni, është bërë një prej këngëve hit ku u rëndit e 12 si trend në youtube gjatë fundjavës.

“Përjetësisht” deri me tani ka 2.6 milionë klikime por shumë shpejt ajo pritet që të kalojë shifrën e 10 milionëve.

E këtë këngë, përjashto dy këngët e para që u kompozuan nga Elgit Dodën, është punuar nga Bardhi dhe kompozitori i njohur kosovar, Çelik Lipa.

Ky nuk do të jetë kënga e vetme që Luizi ka punuar tek dyshja kosovare.

Tashmë është arritur një marrëveshje mes kësaj dyshe dhe se edhe shumë këngë të tjera do të punohen për Luizin nga dyshja kosovare.

Luizi pritet që të prodhojë edhe këngë të tjera pasi që është njëri prej këngëtarëve më të kërkuar tek shqiptarët, pavarësisht çmimit të lartë të tij.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit