-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Këmbimi valutor sot, e enjte, 20 korrik 2023

Kryesoret

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do të blihet me 89.5 lekë dhe do të shitet me 90.8 lekë.

Euro do të blihet me 100.6 lekë dhe do të shitet me 101.6 lekë, ndërsa franga zvicerane do të blihet me 104 lekë dhe do të shitet me 105.5 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do të blihet me 115.2 lekë dhe do të shitet me 117.2 lekë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit