-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Goditi gruan me thikë dhe mendoi se ka vdekur, hidhet nga kati i 4-t dhe humb jetën 83-vjeçari

Kryesoret

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku një 83-vjeçar ka goditur disa herë me thikë gruan e tij 77-vjeçare në zonën e Castellanza-s.

Pas këtij akti ai ka menduar se gruaja ka vdekur dhe është hedhur nga kati i katërt i pallatit ku banonin.

83-vjeçari Renato Oggioni ka ndërruar jetë e në fakt ka qenë vetë gruaja e tij, Carla Marmonti që ka telefonuar për të kërkuar ndihmë ndonëse e plagosur rëndë.

Ajo është transportuar me urgjencë në spitalin e Legnano dhe sipas mediave italiane, gjendja e saj shëndetësore është e rëndë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit