-sidi education-spot_img
34.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Ç’po ndodh me këmbimin valutor? Bie dollari, po Euro?

Kryesoret

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do blihet me 100.3 lekë dhe do shitet me 101.3 lekë.

Euro sot në tregun shqiptar të këmbimit valutor do blihet me 106 lekë dhe do shitet me 106.8 lekë.

Ndërkohë franga zvicerane do blihet me 108.9 lekë dhe do shitet me 110 lekë.

Ndërsa paundi britanik do blihet me 121.8 lekë dhe do shitet me 122.8 lekë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit