-sidi education-spot_img
34.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Gola dhe spektakël! Reali mposht Napolin, bie United

Kryesoret

Real Madrid mundi 3 me 2 Napolin ne ndeshjen me të bukur te Champions League kete te marte. Tani madrilenet kryesojne me 6 pike.

Sukses i rendesishem edhe per Interin qe mundi 1 me 0 ne shtepi Benficen. Goli vendimtar u shenua nga Thuram. Vendimtar me nje pritje spektakolare edhe portieri Sommer.

Ne krye te grupit zikaltrit me 4 pike jane me Sociedad qe mposhti Salzburgun.

Sukses me permbysje edhe per Bayern ne Danimarke 2 me 1 kunder Copenhagen, e tani gjermanet kane 6 pike.

Ne te njejtin grup, ra ne sy fitorja e Galatasaray ne Old Traford perballe Manchester United.

Nderkohe surprizoi duke mundur Arsenalin 2 me 1.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit