-sidi education-spot_img
0.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Shfrytëzojeni fundjavën! Mundësi për plazh në tetor /Moti

Kryesoret

Fundjava pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore të qëndrueshme.

Orët me diell do të mbizotërojnë në të gjithë territorin, e vranësira të pakëta kalimtare kryesisht në orët e mesditës në relievet malore.

Nesër nuk priten reshje dhe temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 17 / 26 °C

në vendet e ulëta: 14 / 28 °C

në vendet malore: 8 / 21 °C

Ndërsa era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare. Valëzimi në dete i force 2-3 ballë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

Leave a Reply

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit