-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

KËMBIMI VALUTOR, euro vend numëro, ja me sa shiten monedhat e tjera

Kryesoret

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar një dollar amerikan blihet me 99. 5 lekë dhe shitet me 100.5 lekë.

Ndërkohë monedha evropiane euro blihet me 105.2 lekë dhe shitet me 105.9 lekë, ndërsa franga zvicerane sot do blihet me 108.7 lekë dhe do shitet me 109.8 lekë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit