-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Qëlloi 4 herë në drejtim të objektivit, autori lëvizte me biçikletë, policia i vihet pas

Kryesoret

Zbardhen të tjera detaje në lidhje me plagosjen sot në Shkodër, ku një person është qëlluar 4 herë me armë zjarri.

Mësohet se autori ndodhej në biçikletë, ndërsa ka qëlluar me pistoletë dhe ka ikur në drejtim të kryqëzimit të ish-degës.

Bëhet me dije po ashtu se policia po ndjek autorin e dyshuar, ndërsa i plagosuri ndodhet në gjendje të rëndë.

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, ka të plagosur

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit