-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Tentoi të fuste drogë në paraburgim duke e fshehur në ushqime, arrestohet 27-vjeçari

Kryesoret

Një 27-vjeçar ka rënë në pranga pasi ka tentuar që të fusë drogë në paraburgimin e Vlorës përmes ushqimeve.

Mësohet se gjatë kontrolleve i janë gjetur 380 gram hashash dhe 60 gramë kokainë të fshehura në patate.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit