-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

“Jam me shërbim”! Ka përplasje, Dogjani kacafytet me gardën: Hape rrugën

Kryesoret

Sherr dhe përplasje. Deputetët e PD-së që janë përjashtuar për t’u futur në seancë nuk janë lejuar që të futen brenda. Kjo ka sjellë debate, ofendime dhe përplasje të deputetëve me gardën. Asllan Dogjani është fiksuar nga kamerat duke u kacafytur me njërin nga gardistët. “Jam me shërbim”- dëgjohet duke i thënë ai. Por Dogjani e shtyn dhe i kërkon Nokës, “Flamur thirr popullin të futemi brenda”.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit