-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Befason Sara! Ishin dhe të dashurin në shtëpi, mendon për tjetrin jashtë: Dua t’i dëgjoj…

Kryesoret

Modelja Sara Gjordeni, ka bërë një rrëfim befasues, ku ka deklaruar se para se të hynte në shtëpinë e “Big Brother VIP”, ka lënë një marrëdhënie të hapur jashtë me një djalë tjetër.

Gjatë një bisede me Erjola Doçin, Sara ka treguar se ish-partneri saj luan sonte një ndeshje të rëndësishme, dhe ka shprehur dëshirën për të ditur rezultatin, pasi sipas saj ai mund të jetë prekur nga lidhja e Sarës me Bardhin në BBV.

“Më duket se nëse ndodh ndonjë gjë sot prap do e kem unë fajin”, tha ajo.

Ndër të tjera, modelja tregoi se ata nuk ishin ndarë përfundimisht, ndërsa theksoi se para se të njihte Bardhin ka shprehur se kur të dilte të riktheheshin sërish bashkë.

“Ka qenë goxha sakrificë për mua kjo, se deri në momentin që kam njohur Bardhin unë ka shprehur për rikthim kur të dilja. Se të dy e kishim lënë të hapur atë gjë” tregoi Sara.

 

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit