-sidi education-spot_img
9.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

“i kemi dhënë fund”, Bardhi njofton ndarjen nga Sara: Më tha je manipulues

Kryesoret

Çifti i parë i krijuar zyrtarisht në Big Brother VIP 3 është ndarë. Sara dhe Bardhi i kanë dhënë fund lidhjes së tyre brenda shtëpisë së BBV.

Bardhi gjatë një diskutimi me Erjolën në oborr i tha se janë ndarë pas debatit të krijuar pas prime.

Bardhi: Unë e prita mbrëmë dhe shpeshherë shmangim diskutimet, i them leje folim, qetësohu, po më dhemb koka, mbrëmë i kemi dhënë fund.

Erjola: Seriozisht?

Bardhi: Më tha je manipulues, je djalë i keq, unë i thash bravo je lojtare ishalla shkon në finale. Isha me nerva.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit