-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Kamëz/ Makina me dy vajza brenda përfundon e përmbysur në mes të rrugës

Kryesoret

Ditën e sotme një aksident është regjistruar në Kamëz.

Siç mund të shihet dhe nga pamjet, një makinë ka përfunduar e kthyer përmbysë në mes të rrugës.

Në makinë mësohet se udhëtonin dy vajza njëra prej të cilave ka mbetur e lënduar.

Raportimet e para thonë se një mjet i ka prerë rrugën makinës së aksidentuar, nga humbja e kontrollit kjo e fundit ka përfunduar me rrota përpjetë.

Ndërkohë që ende nuk ka një njoftim zyrtar për gjendjen e vajzave, makina është e tipit “Peugeot”

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit