-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Gjermania në alarm, ISIS nuk ndal kërcënimet

Kryesoret

ISIS nuk ka ndërmend që të ndalojë teksa pas kërcënimit të 3 qyteteve ku zhvillohet Champions në shënjestër është vendosur edhe Gjermania
Siç raportojnë mediat gjermane bëhet me dije se futbolli po kërcënohet seriozisht nga shteti islamik.

Një fotografi e postuar në rrjetet sociale, ngre akoma më shumë dyshimet për sulme terroriste gjatë Euro 2024, një eveniment ku mbledh me miliona njerëz nga e gjithë bota. Në postim shikohet një terrorist me armë në metro me titullin “Thirrja e fundit para daljes!”.

Gjermania ka nisur menjëherë të marrë masa dhe të punojë intensivisht për të ndalur çdo sulm të mundshëm.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit