-sidi education-spot_img
33.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Vritet me armë zjarri efektivi i policisë në Fier

Kryesoret

Vrasje në Fier. Ditën e sotme janë regjistruar të shtëna me armë në fshatin Baltëz.

Nga kjo ngjarje ka mbetur i vdekur një person i cili raportohet se është një polic.

Shkaqet e ngjarjes nuk dihen por dyshohet se gjithçka ka ndodhur pas një konflikti të çastit.

Autori gjithashtu është ende i paidentifikuar.

Zona ku ndodhi ngjarja është rrethuar nga policia dhe po heton rastin.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit