-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Dalin pamjet/ Momenti kur 29-vjeçari zbraz armën ndaj kushëririt (VIDEO)

Kryesoret

Janë publikuar pamjet e plagosjes me armë zjarri të 24-vjeçarit mbrëmjen e djeshme në Durrës.

Siç njofton policia i riu me inicialet E.B., është qëlluar në këmbë me pistoletë, ku agresori ishte një 29-vjeçar, madje djali i xhaxhait të 24-vjeçarit.

Ngjarja ndodhi pas një konflikti të çastit, ndërsa në video shihet momenti kur autori 29-vjeçar kthehet me vrap të kushëriri i tij, e qëllon 3 herë nga këmbët dhe më pas largohet i qetë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit