-sidi education-spot_img
32.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Pritjes i vjen fundi, sonte finalja Partizani-Egnatia

Kryesoret

Mbrëmjen e sotme do të shpallet ekipi kampion i Shqipërisë për këtë edicion futbollistik.

Partizani dhe Egnatia do të përballen mes tyre në finalen e madhe të “Final 4” në stadiumin “Air Albania” në orën 19:00.

Egnatia nuk e ka fituar kurrë më parë këtë titull. Kurse Partizani kërkon të 18-tën në histori.

“Ultras Guerrils” janë gati të dhurojnë spektakël por edhe tifozët nga Rrogozhina.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit