-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Shi në Tiranë, muaji mbyllet me reshje

Kryesoret

Mbrëmjen e sotme Tirana dhe një pjesë e madhe e qyteteve janë përfshirë nga moti i keq me reshje.

Shiu do të vazhdojë deri ditën e enjte më pas muaji qershor do të nisë me diell.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit