-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

U arrestua 5 ditë më parë, vdes në burg 45-vjeçari nga Lezha

Kryesoret

Eduard Koka, 45 vjeç nga Lezha ka humbur jetën në burg. 45 vjeçari i cili u vu në pranga nga policia e Lezhës për drogë, maska dhe armë në orët e para të mëngjesit të 7 qershorit nuk është ndjerë mirë duke patur probleme me frymëmarrjen dhe temperaturë të lartë.

Stafi mjekësor i burgut i ka dhënë ndihmën e parë por për shkak të situatës së rëndë që ka patur menjëherë është dërguar drejt urgjencës së spitalit rajonal të Shkodrës dhe pas pak orësh ka ndërruar jetë duke mos arritur që të mbijetojë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit