-sidi education-spot_img
33.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Kërkohej nga Italia për përfshirje në trafik droge, arrestohet shqiptari

Kryesoret

Një shqiptar i kërkuar në Itali për të vuajtur dënimin e tij për përfshirje në trafikun e drogës është arrestuar në Britaninë e Madhe.

42-vjeçari Besnik Zekthi ka dalë dje nga Gjykata e Magjistraturës së Westminsterit për të nisur procedurat e ekstradimit.

Ai nuk pranoi të ekstradohej dhe u dërgua në paraburgim.

Këtë muaj do të zhvillohet një seancë tjetër ku do të shqyrtohet një kërkesë për lirimin me kusht të tij.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit