-sidi education-spot_img
34.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Ilir Meta shkon në SPAK

Kryesoret

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta është thirrur në SPAK për dosjen e hetimit pasuror. Gjithashtu ditën e djeshme në SPAK u thirr edhe bashkëshortja e tij Monika Kryemadhi.

Në deklaratën për mediat Meta tha se po shkonte që të takonte Dum Dumanin.

Më tej ai theksoi se Dum Dumani nuk guxon që të hapë çështjen e McGonigalit pasi ai është me Edi Ramën.

“Është ai që nuk guxon të hapë çështjen e McGonigal, që është kokë e këmbë me Edi Ramën, që nuk guxon të përdorë emrin e Edi Ramës, as për çështjen e Berishës…unë po shkoj të Dum Dumani”, tha Meta.

Ndërkohë dje në SPAK ishte thirrur edhe Monika Kryemadhi e cila u pyet për gati 5 orë për dosjen e hetimit pasuror dhe lobimi në SHBA.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit