-sidi education-spot_img
29.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Kategoria

ShowBiz

Elgiti hodhi ‘kunja’ për të, reagon Meridiani

Gjatë spektaklit të djeshëm të Big Brother VIP, një nga ish-banorët qe ndodhej në studio, Meridiani tha se informacione nga jashte kanë hyrë pa...

“Pa Vend” triumfon në Sundance Film Festival

“Pa Vend” nga Samir Karahoda fitoi çmimin e jurisë si “filmi më i mirë i shkurtër dokumentar” në edicionin e vitit 2022 të Festivalit...

Meridiani tha se i ka dhënë informacione Donaldit, reagon Elgit Doda

Gjatë spektaklit të mbrëmshëm të “Big Brother VIP”, një nga ish-banorët, Meridiani, akuzoi se në shtëpi informacione nga jashtë kanë hyrë pafund. Ai përmendi 20...

Donaldi fut Mozzik brenda shtëpisë së Big Brother Vip, çfarë ndodhi

Në fund të emisionit të djeshëm të Big Brother VIP, këngëtari  i ftuar për te gjithë banorët ishtë Mozzik. Që në momënt të parë u...

Këngëtarja shqiptare “kopjon” modelen e famshme, pozon me bikini në dëborë

Flaka Krelani ka kopjuar supermodelen me famë botërore, Kendall Jenner. Këngëtarja shqiptare, e cila së fundmi është shpërngulur përfundimisht në Shtetet e Bashkuara, ka...

Einxhel flet nga spitali: Shpëtuan Donaldi dhe Iliri nga unë

Pas incidentit gjatë lojës, Einxheli doli nga shtëpia e Big Brother VIP për t’iu nënshtruar një ndërhyrje. Mbrëmjen e sotme janë transmetuar pamjet e Einxhel...

Vesa Luma kthehet në Zelandën e Re, preket nga Covid-19

Vesa Luma është rikthyer në Zelandën e Re pas javësh qëndrimi në vendlindje bashkë me të birin. Prej ditësh ajo ka treguar se po...

Donaldi tregoi përkujdesje ndaj Einxhel gjithë natën pasi theu krahun, Romeo Veshaj ka dy fjalë për të thënë

Einxhel Shkira ka pësuar një incident të rëndë mbrëmjen e kaluar gjatë një loje. Teksa luante, ajo ka thyer krahun duke u dërguar kështu...

Banorët informohen mbi gjendjen e Einxhel, a do e vazhdojë ajo lojën?

Banorët janë njoftuar sot me anë të një zarfi se Einxhel do i nënshtrohet një ndërhyrjeje në spital dhe mjekët do vendosin që për...

I japin fund martesës së tyre shumevjeçare? Ja për kë çift bëhët fjalë

William Levy dhe Elizabeth Gutiérrez, dy aktorët më të famshëm të telenovelave spanjolle i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre shumëvjeçare. Ky lajm është bërë...

Lajmet e fundit

- sidi education -spot_img

/5pyetjet.al